Zaloguj się do webCMC

Aktualizacja i obsługa stron internetowych - WebCMC

Sprawiamy, że Twoja informacja dzięki nam dotrze do Twoich czytelników profesjonalnie podana i szybciej niż można się tego spodziewać

Nasze usługi to:

Nazwa usługiOpis usługi

webCMC standard

Usługa polegająca na wprowadzaniu treści dostarczonych przez klienta na jego stronę internetową. Treści przekazywane przez klienta mogą być w dowolnej formie (mail, telefon, fax, komunikator, ftp) i dowolnym formacie (tekst: doc, rtf, odt, pdf, grafika: jpg, tif, bmp i inne.). W ramach usługi następuje przełożenie dostarczonych treści (pliki tekstowe, zdjęcia, materiały wideo) na formaty i standardy obsługiwane przez serwis www klienta oraz ich umieszczenie w serwisie w określonym okresie czasu.

copywriting

(dodatkowa usługa do webCMC standard)

Usługa polegająca na pisaniu tekstów na zadany przez klienta temat bazując na „suchych” nieobrobionych wcześniej informacjach dotyczących wydarzenia, które ma zostać opisane. Techniki przekazania informacji przez klienta podobnie jak w poprzednim punkcie mogą być wielokanałowe.

public-relations

(dodatkowa usługa do webCMC standard)

Usługa polegająca na doradztwie i współpracy z klientem dotycząca treści i formy informacji, które powinny pojawić się na klienckiej stronie www, oraz innych mediach takich jak: opiniotwórcze, lokalne serwisy www, prasa, itd.

serwis www

(dodatkowa usługa do webCMC standard)

Usługa polegająca na zmianach technicznych tzw. upgradach w serwisach www klienta. W przypadku kiedy klient nie posiada, bądź chciałby stworzyć nowy serwis www – w ramach tej usługi nastąpi opracowanie, stworzenie i utrzymanie serwisu www.

pakiet graficzny

(dodatkowa usługa do webCMC standard)

Usługa polegająca na udostępnieniu klientowi zdjęć ze stocku (rezerwuaru zdjęć) w celu zilustrowania artykułów na stronach www, do których klient nie posiada własnych zdjęć.

sesja foto/video

(dodatkowa usługa do webCMC standard)

Usługa polegająca na wykonaniu umówionej ilości sesji zdjęciowych bądź wideo na wskazane przez zamawiającego tematy takie jak: ważne wydarzenia z życia miasta, powiatu, społeczeństwa, uroczystości itd.